Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
11:00
Nørresundby FB
TSV
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 971
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Nørresundby FB
Frederikshavn fI
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:30
Nørresundby FB
HB/GVL
U11 Drenge B (14) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Aabybro IF
Nørresundby FB
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:10
Vejgaard B (2)
Aabybro IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:50
Nørresundby FB
Vejgaard B (2)
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Nørresundby FB
Team Horne-Hirtshals
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Nørresundby FB
RKG
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 772
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Nørresundby FB (2)
IK Rosendal
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:30
Nørresundby FB
Aabybro IF
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
24. aug
09:30
Nørresundby FB
Gug B
U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 93
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Nørresundby FB
Skalborg SK
U9 Drenge A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 177
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Øster Han Herred
Aalborg KFUM
U9 Piger A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Vejgaard B
Nørresundby FB
U9 Piger A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Dall/Ferslev IF
Øster Han Herred
U9 Piger A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Aalborg KFUM
Vejgaard B
U9 Piger A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Skalborg SK
Brønderslev IF
U9 Drenge A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 177
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Nørresundby FB
Oversidder
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Nørresundby FB
St. Restrup IF
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 752
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:20
Nørresundby FB
Dall/Ferslev IF
U9 Piger A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:20
Brønderslev IF
Nørresundby FB
U9 Drenge A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 177
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Nørresundby FB
LKB/Gistrup
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Jetsmark IF
Aalborg Freja
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Nørresundby FB
Gug B
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
Gug B
B52/Aalborg
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
Aalborg Freja
Nørresundby FB
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
LKB/Gistrup
Jetsmark IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:20
B52/Aalborg
Nørresundby FB
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
26. aug
10:00
Solsideskolen
Skansevejens Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. aug
11:05
Skansevejens Skole
Gl. Lindholm Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. aug
12:10
Gl. Lindholm Skole
Solsideskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
Nørresundby FB (2)
RKG (2)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Efterår 2024 Pulje 202
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
Nørresundby FB (1)
Bælum/Solbjerg IF
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Efterår 2024 Pulje 202
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:45
RKG (1)
Birkelse IF
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Efterår 2024 Pulje 202
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:45
RKG (2)
Nørresundby FB (1)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Efterår 2024 Pulje 202
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Bælum/Solbjerg IF
RKG (1)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Efterår 2024 Pulje 202
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Birkelse IF
Nørresundby FB (2)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Efterår 2024 Pulje 202
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:15
Nørresundby FB (1)
Birkelse IF
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Efterår 2024 Pulje 202
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:15
RKG (2)
Bælum/Solbjerg IF
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Efterår 2024 Pulje 202
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Nørresundby FB (2)
RKG (1)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Efterår 2024 Pulje 202
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Nørresundby FB
Gug B
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 772
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Nørresundby FB
Hjallerup IF
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Nørresundby FB
Vodskov IF
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 971
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Nørresundby FB
Vejgaard B
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Nørresundby FB
LKB/Gistrup
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 752
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Nørresundby FB
Dronninglund IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
Nørresundby FB
Nibe BK
M+40 - 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje B
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Nørresundby FB
Oversidder
U11 Piger A (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
01. sep
09:30
Nørresundby FB
Aabybro IF
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Nørresundby FB
Bagterp IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Nørresundby FB
Hjallerup IF
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 201
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Aabybro IF (2)
Aalborg KFUM
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 201
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Jetsmark IF
Aabybro IF (1)
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 201
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Hjallerup IF
Aabybro IF (2)
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 201
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:40
Bagterp IF
NUBI
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Aalborg KFUM
Jetsmark IF
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 201
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Aabybro IF (1)
Nørresundby FB
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 201
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Nørresundby FB
Biersted/Nørhalne/Vadum
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:20
NUBI
Nørresundby FB
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:45
Nørresundby FB (2)
Nordens Paris FC (1)
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Nørresundby FB
Jetsmark IF
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Nørresundby FB
Fjerritslev IF
U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 93
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:45
Nørresundby FB
Sønderup/Suldrup IK Frem
M+40 - 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje B
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:30
Nørresundby FB
Oversidder
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 772
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:30
Nørresundby FB
AaB
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Nørresundby FB
Aalborg KFUM
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 752
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Nørresundby FB
Hjørring IF
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Nørresundby FB
IF Skjold Sæby
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Nørresundby FB
IF Skjold Sæby
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 971
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Nørresundby FB
Biersted/Nørhalne/Vadum
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Nørresundby FB
Støvring IF
U11 Drenge B (14) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Nørresundby FB
Vejgaard B
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:45
Nørresundby FB (2)
Als B
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Nørresundby FB
Østerby IF
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
15. sep
09:30
Nørresundby FB
Brønderslev IF (2)
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 61
|